Tanie wyjazdy turystyczne

Państwo
Rodzaj
Znaleziono wszystkich: 26
Święty Właz położony jest 4 km od Słonecznego Brzegu i tylko 350 m od centrum Włazu, gdzie znajdują się liczne sklepy i restauracje. Stanowi to o atrakcyjności tego miejsca.
Ayvalik to miłe stare miasteczko (35 tys. mieszkańców) jest świetnym punktem na krótki odpoczynek podczas pogoni za zabytkami i przygodami. Można tu pospacerować pomiędzy starymi domami i greckimi cerkwiami zamienionymi na meczety, aby potem wykąpać się w ciepłym morzu i osuszyć pod palącym słońcem na jednej z okolicznych plaż.
Turcja od wieków to wrota na Wschód dla obywateli Europy. Między spiczastymi minaretami i eleganckimi kopułami kryją się jednak świadectwa kultury antycznej, łączącej przed tysiącami lat Orient z Zachodem. Połączenie w całość robi ogromne wrażenie. Kraj pełen kontrastów rozciąga się przez cały półwysep Azji Mniejszej.
Budva to nieformalna stolica wybrzeża czarnogórskiego. Jest najbardziej znaną i najczęściej odwiedzaną miejscowością. Swoją popularność zawdzięcza bardzo bogatej ofercie spędzania wolnego czasu, zarówno w ciągu dnia jak i nocą.
Włosi przywykli przez stulecia do tłumu turystów, traktując więc odwiedzających ich ojczyznę z przyjaznym dystansem. Masowa turystyka na rozległych plażach Adriatyku przestała dominować w obrazie kraju, a stała się w dużym stopniu celem odwiedzin prawdziwych koneserów. Polakom Italia najczęściej kojarzy się z Wiecznym Miastem, Wenecją i Veroną, lecz nie tylko piękne miejsca znalazły uznanie w naszych opisach. Różnorodność krajobrazowa Włoch w pełni oddaje charakter kraju.
Na Thassos znajduję się wiele pięknych i dobrze zagospodarowanych plaż. Do najpopularniejszych należą te znajdujące się na wschodnim wybrzeżu, w pobliżu Limenas, a wśród nich - Makryammos, Skala Potamia, Kinira, Golden Beach i Paradise Beach.
Równie atrakcyjne są kąpieliska usytuowane na południowym brzegu wyspy, takie jak Limenaria, Pefkari i Astris.
Poprzednie

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności