Po zajęciach

Już tylko niecałe dwa miesiące dzielą nas od dwóch koncertów zespołu Metallica w Polsce!
W dniach 5.07 i 7.07 wystąpią w Warszawie na PGE Narodowym w ramach trasy M72 WORLD TOUR promującej album „72 Seasons”, wydany w 2023 roku.
Kiedy zespół spędza w mieście więcej niż jeden dzień, przygotowywane są dla fanów dodatkowe atrakcje, aby ten czas wykorzystać do granic możliwości!
„Królestwo zwierząt” to najnowszy film w reżyserii Thomasa Cailleya, nagrodzony pięcioma Cezarami, najważniejszymi nagrodami filmowymi we Francji. Zbierający entuzjastyczne recenzje (aż 84% pozytywnych opinii na portalu Rotten Tomatoes!) hit francuskich kin (ponad 1 milion widzów!) opowiada o rodzinie próbującej odnaleźć się w świecie genetycznej epidemii. Film ten uplasował się na 11. miejscu w zestawieniu rodzimych produkcji, które we Francji w 2023 roku przekroczyły barierę jednego miliona sprzedanych biletów. Ten niezwykle oryginalny projekt otwierał prestiżowy konkurs Un Certain Regard na festiwalu w Cannes w 2023 roku oraz został doceniony przez liczne międzynarodowe festiwale w tym m.in.: w Londynie, Busan, Palm Springs, Sitges i na Warszawskim Festiwalu Filmowym. W rolach głównych wystąpili: Romain Duris („Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”), Adèle Exarchopoulos („Życie Adeli – Rozdział 1 i 2”) i Paul Kircher („Mała lekcja miłości”). „Królestwo zwierząt” od 14 czerwca tylko w kinach.Z okazji 15. edycji trasy Męskie Granie, marka Żywiec przygotowała wyjątkową niespodziankę dla fanów muzyki. Oprócz corocznego hymnu promującego projekt, który ukaże się w maju, dzisiaj swoją premierę ma cover utworu „Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było” zespołu VOO VOO. Nowy utwór ma tytuł „Myślę sobie, Ż” i został nagrany przez Brodkę oraz Igo, który jest również jego producentem. Piosence towarzyszy teledysk autorstwa Grajpera z gościnnym udziałem Wojciecha Waglewskiego.
Przygotuj się na noc z dreszczykiem! Już 27 marca od godziny 20 na dużym ekranie Multikina będzie można obserwować monumentalne starcie między najsłynniejszym japońskim potworem a monstrualnym gorylem z kultowej serii filmów – w tym: w premierowej odsłonie! Komu kibicujesz – Godzilli czy Kongowi? Weź udział w mrożącym krew w żyłach, spektakularnym widowisku, w trakcie którego ważyć będą się losy całego świata.
Najgorzej żyje się wśród tych, którzy zawsze są szczęśliwi.
Roman, weteran kontrwywiadu, czuje się wypalony oraz śmiertelnie znużony swoją pracą. Kiedy jednak dostaje do prowadzenia nową sprawę i wpada na trop zagadkowej operacji na terenie Polski, ponownie ożywa w nim chęć potwierdzenia swoich umiejętności.
Czy można zakochać się na nowo z sercem rozerwanym na pół?
Gdzie prawo służy jedynie szerzeniu bezprawia, tam potrzebna jest szabla i… fortel!
Nieszczęścia, katastrofy, choroby, konflikty zbrojne… Wyobraź sobie, że to wszystko w jednej chwili znika. W zamian otrzymujesz szansę na nieskończony rozwój i życie, jakie sobie wybierzesz. To możliwe dzięki Światowi Prim, stworzonemu przez Maurice’a Purkhavkę w drugiej połowie XXI wieku.
Lily Sabat to wolna z wyboru, nieco roztrzepana studentka ostatniego roku filologii angielskiej. Jako pasjonatka kulinariów walczy o swobodę życia bez diet, za to z pełnym prawem do czerpania radości z jedzenia.
Pierwszego maja marketingowiec, Dariusz Nowak, uległ wypadkowi. Od tamtej pory nic już nie było takie samo. Niespodziewanie trafił do świata równoległego– Polski przypominającej tę z czasów PRL-u, w której nadal obowiązują kartki na alkohol, a agenci SB pilnują ładu i porządku.
Zrozumieć czas to zrozumieć tajemnicę ludzkiego istnienia.
Czternaście lat temu los połączył Rosie i Jamesa, dwójkę zakochanych w sobie nastolatków, po to, by po chwili rozdzielić ich w brutalny sposób.


Co łączy najnowszy film „Horyzont. Rozdział I” z „Tańczącym z Wilkami”, nagradzaną siedmioma statuetkami westernową produkcją sprzed ponad trzydziestu lat? Oczywiście nazwisko Kevina Costnera, który obie wyreżyserował i w obu zagrał. Tym razem zobaczymy nakręcone z rozmachem widowisko. Film pokazuje pełne emocji historie ludzi, którzy ryzykują wszystko, by spełnić swoje marzenia na dalekim amerykańskim zachodzie.Podczas szalejącej burzy śnieżnej tajemniczy obiekt spada z nieba i przebija ścianę nowojorskiego apartamentowca. Zawiera on jajo, z którego wykluwa się nieznany gatunek pająka. Stworzenie zostaje odkryte przez dwunastoletnią Charlottę, która w tajemnicy przed rodzicami ukrywa swoje znalezisko. Dokarmiany przez nią pająk szybko rozrasta się do gigantycznych rozmiarów, a jego apetyt pozostaje nienasycony. Kiedy w budynku zaczynają ginąć zwierzęta i ludzie, Charlotta i jej bliscy stają do nierównej walki z wygłodniałą bestią. Czy mają jakiekolwiek szanse w starciu z obcą istotą, która posmakowała już krwi i ludzkiego mięsa?


Cate Blanchett, Kevin Hart, Jamie Lee Curtis, Florian Munteanu, Ariana Greenblatt, Jack Black… Oto wielkie gwiazdy w rolach wyrzutków, którzy usiłują przetrwać na najbardziej porąbanej planecie we wszechświecie. Wybuchowa mieszanka humoru, akcji i efektów specjalnych w uniwersum science fiction. Witajcie w BORDERLANDS!  
Cierpiąca na traumę po dramatycznym wydarzeniu z przeszłości Meg (Hiftu Quasem) długo zastanawia się, czy wziąć udział w ekskluzywnym, organizowanym w rajskich plenerach ślubie koleżanki Lizzie (Lauren Lyle). Ostatecznie jednak przybywa na Karaiby, mając za towarzyszki Cam (Nicole Rieko Setsuko), Ruth (Ellouise Shakespeare-Hart) oraz dawno niewidzianą przyjaciółkę Kaylę (Natalie Mitson). Kiedy kobiety postanawiają udać się w samotny rejs łodzią, nie przeczuwają, że idylliczna podróż zmieni się w zaciętą walkę o przetrwanie. Wkrótce, zdane tylko na siebie i dryfujące na otwartym morzu, będą zmuszone zmagać się nie tylko ze skrajnym wycieńczeniem, ale też atakami rekinów-morderców. Czy mają jakikolwiek szanse w starciu z drapieżnikami, z których natura uczyniła prawdziwe maszyny do zabijania?


Właśnie ukazał się pierwszy singiel promujący nadchodzące wydawnictwo Miuosha oraz Zespołu „Śląsk” – „Pieśni Współczesne. Tom II”. Utwór „Zostaw” z gościnnym udziałem Dawida Tyszkowskiego jest już dostępny do odsłuchu w serwisach streamingowych.
Czasem to przeszłość nie pozwala nam rozwinąć skrzydeł.
Następne
 
Polityka Prywatności