Po zajęciach

Król polskiej muzyki club&dance powraca …. i to w jakiej formie!!! 
A co, gdyby szczęście się do ciebie uśmiechnęło, ale na ostatniej prostej pojawiło się więcej chętnych do podziału? W dodatku z niezbyt lubianej rodziny? A co, gdyby od milionów dzielił nas jeszcze jeden szkopuł? Wygrany kupon znajduje się w marynarce dziadka, który leży zakopany trzy metry pod ziemią.​
Pandemia i NWO, czyli gratka dla wielbicieli political fiction.
Nienawiść i strach potrafią łączyć równie mocno, co miłość.
Nazwisko i wyznanie da się zmienić, korzeni możesz tylko się wyprzeć.
Poruszająca opowieść o poszukiwaniu lepszego jutra w trudnych czasach transformacji i o miłości, która zwycięża czas.
Nie zastanawiaj się, co wypada. Wulkan emocji, drzemiący w każdym z nas, w końcu i tak eksploduje.
Nigdy nie wiesz, jak kruchy jest lód, po którym stąpasz. Patrzysz zachwycona na swoje odbicie
w zimnej tafli. Obok ciebie on – ucieleśnienie marzeń o idealnym mężczyźnie. Obejmuje cię i… nagle słyszysz pierwszy trzask. Potem kolejny. Drobne pęknięcia rozrastają się pod stopami niczym zabójcza pajęczyna. Nie możesz się ruszyć, nie jesteś w stanie krzyknąć. Wpadłaś w pułapkę, z której nigdy się nie wydostaniesz…
Aquent – bliźniacza planeta Ziemi – jest zagrożony. Mroczne siły skupione wokół Ligi Złej Pieczęci Narodowej Aquentu robią wszystko, aby osłabić bariery ochronne otaczające glob i przejąć władzę nad światem. Grupa młodych podróżników, poszukujących miejsca zwanego Światłem Słońca, postanawia wyruszyć w niebezpieczną misję na ratunek planecie.
Jak wiele rzeczy może pójść „nie tak” w najważniejszym dniu Państwa Młodych? O wiele, wiele… WIELE więcej niż myślisz. Oto komedia pomyłek, w której próba ustalenia kto kim jest naprawdę i co przed kim ukrywa, wydawać się będzie nie do rozplątania. „Ślub doskonały” to nowy film Wojtka Pałysa, producenta hitu „Mayday”, na podstawie scenariusza, który napisał wraz z reżyserem filmu Nickiem Moranem oraz współautorką niezapomnianych „Lejdis” – Hanną Węsierską. Na ekranie zobaczymy Adama Woronowicza, Aleksandrę Adamską, Ewę Kasprzyk, Krzysztofa Stelmaszyka, Piotra Głowackiego, Magdalenę Lamparską, Aleksandrę Popławską, Pawła Deląga, Sandrę Staniszewską, Krzysztofa Czeczota, Andrzeja Grabowskiego, Tomasza Oświecińskiego, Filipa Chajzera i wielu innych. Podobnie jak przy „Mayday” pomysł na film powstał na podstawie brawurowej sztuki teatralnej, tym razem autorstwa Robina Hawdona.
„FILIP” – produkcja Telewizji Polskiej w reżyserii Michała Kwiecińskiego zdobyła na 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych „Srebrne Lwy” oraz Nagrody Indywidualne za Zdjęcia (Michał Sobociński) i Charakteryzację (Dariusz Krysiak). Scenariusz powstał na podstawie powieści Leopolda Tyrmanda pt. „Filip”. W roli tytułowej wystąpił Eryk Kulm jr., któremu partnerują m.in. Sandra Drzymalska, Robert Więckiewicz i młodzi europejscy aktorzy: Victor Meutelet, Caroline Hartig i Zoe Straub. Film wprowadzi do kin 3 marca 2023 roku TVP Dystrybucja Kinowa.
9 grudnia sieć kin Helios zaprosi swoich widzów na jedyny w swoim rodzaju, emocjonujący seans. Już w najbliższy piątek, dokładnie na godzinę przed północą, rozpocznie się całonocny Mikołajkowy Maraton Horrorów naszpikowany przedpremierami, w tym najmocniejszym horrorem tego roku - „TERRIFIER 2. MASAKRA W ŚWIĘTA”. Czy jest lepszy prezent mikołajkowy dla miłośników horrorów niż udział w pełnym grozy maratonie?
Kiedy idziesz tam, gdzie kieruje cię serce, zobaczysz znacznie
więcej niż tylko piękno otaczającego cię świata
Jeden mroczny sekret może zrujnować nawet najlepiej zaplanowaną przyszłość
Gdy w miłość mieszają się demoniczne siły, nikt nie zdoła
uciec przed swoją mroczną przeszłością
Nie zaczniesz czerpać z życia w pełni, dopóki nie poznasz prawdy o sobie
Demony przeszłości zawsze wracają. I zawsze w najmniej spodziewanym momencie.
Niepowtarzalny humor, zaskakujące puenty i jedyna w swoim rodzaju gracja – Szwejk znów urzeka wszystkim tym, za co pokochali go czytelnicy na całym świecie.
Mija to doskonale zorganizowana współczesna kobieta, która bez problemu łączy życie zawodowe z osobistym. To drugie przynosi jej ostatnio więcej zmartwień niż satysfakcji. Mimo że ma wieloletniego partnera, niemal każdy wieczór spędza samotnie – ogląda romantyczne komedie i osusza kolejne butelki białego wina, po którym męczy ją okrutny kac.
Rob, dentysta u schyłku kariery, stoi na rozdrożu. Ma dość roli „wiecznego kawalera” i pragnie znaleźć dla siebie miejsce, które będzie mógł nazwać prawdziwym domem.
Poprzednie
Następne
 
Polityka Prywatności