Tanie wyjazdy turystyczne

Państwo
Rodzaj
Znaleziono wszystkich: 4
Hiszpania to największe państwo położne na Półwyspie Iberyjskim. Królestwo Hiszpańskie na zachodzie graniczy z Portugalią, na południu z Brytyjskim Gibraltarem oraz, przez europejską część Afryki – Ceutę z Marokiem. Na północy, przez Pireneje z Francją i malutką Andorą. Do Hiszpanii należą również Baleary położone na Morzu Śródziemnym oraz Wyspy Kanaryjskie na Oceanie Atlantyckim. W skład Hiszpanii wchodzą również liczne „bezludne“ wyspy po śródziemnomorskiej stronie Cieślina Gibraltarskiej.
Lloret de Mar jest chyba najsłynniejszym wakacyjnym kurortem na Costa Brava. Znajdziecie tam mnóstwo hoteli (ponad 200!), setki restauracji, barów i dyskotek oraz piękną piaszczystą plażę, wzdłuż której biegnie chyba najładniejsza i najbardziej elegancka nadmorska promenada Passeig Verdaguer.
Malgrat de Mar to miejscowość położona na wybrzeżu Costa del Maresme, oddalona około 10 km od Lloret de Mar i 60 km od Barcelony. Bardzo długa plaża, zadbane hotele oraz bogata infrastruktura turystyczna to podstawowe atuty tego popularnego kurortu wakacyjnego.
Santa Susanna to niewielka miejscowość wypoczynkowa z dobrze rozwiniętą bazą noclegową i gastronomiczną. Położona jest w pobliżu ważnego miasta portowego Calella, niedaleko popularnych kurortów turystycznych Malgrat de Mar, Lloret de Mar i Blanes. Atutem miejscowości są czyste, szerokie plaże i doskonale warunki do uprawiania sportów wodnych i plażowych.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności