Tanie wyjazdy turystyczne

Państwo
Rodzaj
Znaleziono wszystkich: 4
Montecattini Terme to miejscowość licząca 21 tys. mieszkańców, posiadająca dobrze rozwiniętą bazę noclegową, która jednorazowo może przyjąć nawet 2 mln Turystów. Miasto położone w Toskanii, w prowincji Pistoia, ok. 320 km na północny zachód od Rzymu i 50 km od Pizy. Słynie przede wszystkim ze źródeł termalnych i stanowi jedną z najpopularniejszych nie tylko wśród Włochów destynacji uzdrowiskowych.
Jezioro Garda - cud natury. Najpiękniejsze i najczystsze jezioro we Włoszech. Położone jest między górami w połowie drogi między Wenecją a Mediolanem. Lazur wody Jeziora Garda przyciągają nie tylko romantyków, ale również turystów spragnionych ciszy i wypoczynku na łonie natury.
Jeśli marzysz o wycieczce do najciekawszych miejsc we Włoszech, koniecznie wybierz wycieczkę objazdową do Włoch - Skarby Italii. W programie zwiedzanie Wenecji, Florencji, Pizy, Rzymu, Watykanu i Monte Cassino.
Włosi przywykli przez stulecia do tłumu turystów, traktując więc odwiedzających ich ojczyznę z przyjaznym dystansem. Masowa turystyka na rozległych plażach Adriatyku przestała dominować w obrazie kraju, a stała się w dużym stopniu celem odwiedzin prawdziwych koneserów. Polakom Italia najczęściej kojarzy się z Wiecznym Miastem, Wenecją i Veroną, lecz nie tylko piękne miejsca znalazły uznanie w naszych opisach. Różnorodność krajobrazowa Włoch w pełni oddaje charakter kraju.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności