Święty Właz w Bułgarii: 12 dni od 799 zł

Strona www: www.funclub.pl
Państwo: Bułgaria

Święty Właz położony jest 4 km od Słonecznego Brzegu i tylko 350 m od centrum Włazu, gdzie znajdują się liczne sklepy i restauracje. Stanowi to o atrakcyjności tego miejsca.

W cenie zapewniamy:
  • zakwaterowanie w pokojach 2- lub 3- osobowych
  • 9 noclegów
  • przejazd autokarem klasy LUX (WC, barek, klimatyzacja, video)
  • opiekę rezydenta
Dodatkowo płatne:
  • ubezpieczenie KL, NW i bagażu: 50 pln/os
  • opłata lokalna: 10 euro/os. za turnus, płatna w autokarze na ręce pilota w euro lub dla w przypadku dojazdu własnego u rezydenta (dzieci do lat 12 brak opłaty, dzieci 12-18 lat 50%)
Bułgaria jest w samym środku Bałkanów i jest krajem bardzo zróżnicowanym geograficznie. Na północy znajduje się Nizina Naddunajska, zaś na południu tereny wyżynne oraz tereny górskie. Czyste i piękne wybrzeże Morza Czarnego przyciąga turystów z całego świata. Największymi miastami są: Sofia mająca 1,2 mln mieszkańców, Płowdiw (375 tys.), Warna (350 tys.), Burgas (250 tys.) Pismem obowiązującym jest cyrylica. Państwo to posiada 12 bardzo dobrze zadbanych parków narodowych. Turyści są zadowoleni z przystępnych cen, bardzo smacznych i wartościowych posiłków, czystych plaż i miłych ludzi.

Klimat jest umiarkowany ciepły, kontynentalny, suchy, nad morzem podzwrotnikowy, wilgotniejszy. W górach zaś występuje piętrowość klimatyczna. Średnia temperatura powietrza w styczniu wynosi od -6°C na terenach górskich, -3°C w centralnej części kraju do 2°C na południu kraju, w lipcu odpowiednio od 18°C, 23°C i 25°C. Średnia suma roczna opadów to od 450 mm na północy, do 1200 mm na terenach górskich. Średnia temperatura powietrza oraz średnia suma opadów w stolicy kraju Sofii wynoszą: w styczniu -2°C i 42 mm, w lipcu 22°C i 60 mm.

Szczegóły oferty na stronie Funclub: wczasy w Bułgarii

 
Polityka Prywatności