Tanie wyjazdy turystyczne

Państwo
Rodzaj
Znaleziono wszystkich: 15
Kokkino Nero to mała wioska, w której wypoczywają Grecy i... Polacy. Miejscowość położona jest na wybrzeżu Morza Egajskiego i znajduje się w 140 km od Salonik i 80 km od Paralii.
Kokkino Nero swoją nazwę zawdzięcza źródełku z dużą zawartością żelaza. Spotkanie z wodą z tego źródła zabarwia wszystko na czerwono. Stąd nazwa "Czerwona Woda".
Lloret de Mar jest chyba najsłynniejszym wakacyjnym kurortem na Costa Brava. Znajdziecie tam mnóstwo hoteli (ponad 200!), setki restauracji, barów i dyskotek oraz piękną piaszczystą plażę, wzdłuż której biegnie chyba najładniejsza i najbardziej elegancka nadmorska promenada Passeig Verdaguer.
Makarska jest ekonomicznym, kulturalnym i turystycznym centrum Makarskiej Riwiery. Miasto składa się ze starego centrum w śródziemnomorskim stylu oraz nowszej części z hotelami, restauracjami, sklepami itd. W Makarskiej znajduje się sławna, licząca 1 500 m długości plaża Donja Luka, leżąca na skraju piniowego lasu, z wieloma zatokami piaszczystymi.
Malgrat de Mar to miejscowość położona na wybrzeżu Costa del Maresme, oddalona około 10 km od Lloret de Mar i 60 km od Barcelony. Bardzo długa plaża, zadbane hotele oraz bogata infrastruktura turystyczna to podstawowe atuty tego popularnego kurortu wakacyjnego.
Montecattini Terme to miejscowość licząca 21 tys. mieszkańców, posiadająca dobrze rozwiniętą bazę noclegową, która jednorazowo może przyjąć nawet 2 mln Turystów. Miasto położone w Toskanii, w prowincji Pistoia, ok. 320 km na północny zachód od Rzymu i 50 km od Pizy. Słynie przede wszystkim ze źródeł termalnych i stanowi jedną z najpopularniejszych nie tylko wśród Włochów destynacji uzdrowiskowych.
Chorwacja to długie wybrzeże z połyskującym w słońcu morzem, kamiennymi zatokami, uroczymi plażami i lasami sosnowymi. Ten pełen naturalnego pięna obraz dopełniają ciągnące się wzdłuż wybrzeża wysokie góry, bujna śródziemnomorska roślinność i cuda natury takie, jak wodospady Krka czy Plitvickie Jezera.
Znakomite położenie Paralii sprawia, że miasto odwiedzają tłumy turystów. Miasto bowiem położone jest na wybrzeżu Morza Egajskiego i u szczytu siedziby mitycznych bogów - Olimpu. Liczne dyskoteki, kluby i puby czynią to miejsce idealnym kierunkiem wypoczynku młodych, gdzie za niewielkie pieniądze mogą przeżyć wakacje swoich marzeń.
Petrovac to przepiękna miejscowość położona 15 km na południe od Budvy. Otoczona górami, ze skalistymi zboczami, szeroką plażą, promenadą oraz Starówką należy do największych perełek wybrzeża czarnogórskiego. Miejscowość jest niewielka , raczej spokojna, w pełni jednak przygotowana do przyjęcia turystów.
Jezioro Garda - cud natury. Najpiękniejsze i najczystsze jezioro we Włoszech. Położone jest między górami w połowie drogi między Wenecją a Mediolanem. Lazur wody Jeziora Garda przyciągają nie tylko romantyków, ale również turystów spragnionych ciszy i wypoczynku na łonie natury.
Santa Susanna to niewielka miejscowość wypoczynkowa z dobrze rozwiniętą bazą noclegową i gastronomiczną. Położona jest w pobliżu ważnego miasta portowego Calella, niedaleko popularnych kurortów turystycznych Malgrat de Mar, Lloret de Mar i Blanes. Atutem miejscowości są czyste, szerokie plaże i doskonale warunki do uprawiania sportów wodnych i plażowych.
Słoneczny Brzeg to miejscowość turystyczna położona na wybrzeżu Morza Czarnego ok 35 km od Burgas. Jest to chyba największy i zarazem najpopularniejszy kurort w całej Bułgarii. Miasto nazywane jest Las Vegas wschodniej Europy ze względu na wiele atrakcji, w tym liczne restauracje i dyskoteki.
Nieopodal Budwy znajduje się Święty Stefan - wysepka połączona z brzegiem wąskim przesmykiem z naniesionego przez fale morskie piasku i żwiru, wzmocnionym kamiennym podmurowaniem. W najwyższej części wyspy położona jest nosząca to samo imię mała cerkiew z XV w. Całość otoczona jest murami obronnymi z XV-XVI w., których zadaniem była ochrona przed atakami piratów. Wąskie i kręte uliczki z kamiennymi schodami, studnie, miniaturowe tarasy i place oraz kamienne, kryte czerwonymi dachami domy - to wszystko sprawia, że wyspa ma niezapomniany charakter.
Święty Właz położony jest 4 km od Słonecznego Brzegu i tylko 350 m od centrum Włazu, gdzie znajdują się liczne sklepy i restauracje. Stanowi to o atrakcyjności tego miejsca.
Budva to nieformalna stolica wybrzeża czarnogórskiego. Jest najbardziej znaną i najczęściej odwiedzaną miejscowością. Swoją popularność zawdzięcza bardzo bogatej ofercie spędzania wolnego czasu, zarówno w ciągu dnia jak i nocą.
Na Thassos znajduję się wiele pięknych i dobrze zagospodarowanych plaż. Do najpopularniejszych należą te znajdujące się na wschodnim wybrzeżu, w pobliżu Limenas, a wśród nich - Makryammos, Skala Potamia, Kinira, Golden Beach i Paradise Beach.
Równie atrakcyjne są kąpieliska usytuowane na południowym brzegu wyspy, takie jak Limenaria, Pefkari i Astris.
 
Polityka Prywatności