Wyspa Thassos W Grecji: 12 dni od 599 zł

Strona www: www.funclub.pl
Państwo: Grecja

Na Thassos znajduję się wiele pięknych i dobrze zagospodarowanych plaż. Do najpopularniejszych należą te znajdujące się na wschodnim wybrzeżu, w pobliżu Limenas, a wśród nich - Makryammos, Skala Potamia, Kinira, Golden Beach i Paradise Beach.
Równie atrakcyjne są kąpieliska usytuowane na południowym brzegu wyspy, takie jak Limenaria, Pefkari i Astris.

Oprócz klubów nocnych, restauracji i pasaży z pamiątkami istnieją tu obiekty sportowo - rekreacyjne, idealne dla miłośników wypoczynku aktywnego. W ofercie zlokalizowanych tu hoteli znajdziemy korty tenisowe, boiska do gry w siatkówkę i koszykówkę, a także pole golfowe. Doskonałą formą wakacyjnego wypoczynku jest tu nie tylko błogie opalanie się na słońcu, ale również uprawianie sportów wodnych.
Wartą uwagi rozrywką okaże się zwiedzanie okolicy - rejsc po greckim wybrzeżu i postój w zatoczkach niedostępnych od strony lądu. Także wyprawa kajakiem do wysepki Thassopoula jest dobrym pomysłem.
W lipcu i sierpniu odbywają się przedstawienia dramatyczne w teatrze starożytnym w Limenas jako część 'Kavala Festival of Drama'. Informacje można uzyskać w biurze festiwalowym lub w informacji turystycznej na wyspie.
Miejscowości turystyczne, takie jak Limenas, Golden Beach, Paradise Beach i Limenaria tętnią życiem, zwłaszcza w sezonie. Na plażach organizowane są turnieje siatkówki plażowej i innych dyscyplin sportowych.
Znajdziemy tu również bogate zaplecze gastronomiczne - kawiarenki na świeżym powietrzu z widokiem na morze, tawerny serwujące regionalne potrawy oraz kluby nocne i dyskoteki pełne i roztańczone do późnych godzin nocnych.

W cenie zapewniamy:

  • zakwaterowanie w pokoju 2- lub 3-osobowym
  • 9 noclegów
  • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
  • opieka rezydenta na miejscu.
Dodatkowo płatne:
  • ubezpieczenie KL, NW : 50 pln/os
  • przeprawa promowa w obie strony: 10 euro/os
Sczegóły ofery na stronie Funclub: wczasy w Grecji

 
Polityka Prywatności