Tanie wyjazdy turystyczne

Państwo
Rodzaj
Znaleziono wszystkich: 4
Grecja to jedna z najpopularniejszych destynacji turystycznych wybieranych nie tylko przez Polaków. Hellada to oprócz ogromnego dziedzictwa kulturowego, wyśmienite miejsce by spędzić wymarzone wczasy w Grecji.
Kokkino Nero to mała wioska, w której wypoczywają Grecy i... Polacy. Miejscowość położona jest na wybrzeżu Morza Egajskiego i znajduje się w 140 km od Salonik i 80 km od Paralii.
Kokkino Nero swoją nazwę zawdzięcza źródełku z dużą zawartością żelaza. Spotkanie z wodą z tego źródła zabarwia wszystko na czerwono. Stąd nazwa "Czerwona Woda".
Znakomite położenie Paralii sprawia, że miasto odwiedzają tłumy turystów. Miasto bowiem położone jest na wybrzeżu Morza Egajskiego i u szczytu siedziby mitycznych bogów - Olimpu. Liczne dyskoteki, kluby i puby czynią to miejsce idealnym kierunkiem wypoczynku młodych, gdzie za niewielkie pieniądze mogą przeżyć wakacje swoich marzeń.
Na Thassos znajduję się wiele pięknych i dobrze zagospodarowanych plaż. Do najpopularniejszych należą te znajdujące się na wschodnim wybrzeżu, w pobliżu Limenas, a wśród nich - Makryammos, Skala Potamia, Kinira, Golden Beach i Paradise Beach.
Równie atrakcyjne są kąpieliska usytuowane na południowym brzegu wyspy, takie jak Limenaria, Pefkari i Astris.
 
Polityka Prywatności