Tanie wyjazdy turystyczne

Państwo
Rodzaj
Znaleziono wszystkich: 6
W programie zwiedzania: Dubrownik, Split, Trogir, Medugorie, Wodospady Rzeki Krka.

Francja to przede wszystkim wspaniały Paryż ale znaleźć tu można wiele innych niemalże równie pięknych miast. Są to: Marsylia i Nicea ze swym włosko – arabskim klimatem kosmopolitycznych miast kupieckich renesansu.
Grecja to jedna z najpopularniejszych destynacji turystycznych wybieranych nie tylko przez Polaków. Hellada to oprócz ogromnego dziedzictwa kulturowego, wyśmienite miejsce by spędzić wymarzone wczasy w Grecji.
Hiszpania to największe państwo położne na Półwyspie Iberyjskim. Królestwo Hiszpańskie na zachodzie graniczy z Portugalią, na południu z Brytyjskim Gibraltarem oraz, przez europejską część Afryki – Ceutę z Marokiem. Na północy, przez Pireneje z Francją i malutką Andorą. Do Hiszpanii należą również Baleary położone na Morzu Śródziemnym oraz Wyspy Kanaryjskie na Oceanie Atlantyckim. W skład Hiszpanii wchodzą również liczne „bezludne“ wyspy po śródziemnomorskiej stronie Cieślina Gibraltarskiej.
Turcja od wieków to wrota na Wschód dla obywateli Europy. Między spiczastymi minaretami i eleganckimi kopułami kryją się jednak świadectwa kultury antycznej, łączącej przed tysiącami lat Orient z Zachodem. Połączenie w całość robi ogromne wrażenie. Kraj pełen kontrastów rozciąga się przez cały półwysep Azji Mniejszej.
Włosi przywykli przez stulecia do tłumu turystów, traktując więc odwiedzających ich ojczyznę z przyjaznym dystansem. Masowa turystyka na rozległych plażach Adriatyku przestała dominować w obrazie kraju, a stała się w dużym stopniu celem odwiedzin prawdziwych koneserów. Polakom Italia najczęściej kojarzy się z Wiecznym Miastem, Wenecją i Veroną, lecz nie tylko piękne miejsca znalazły uznanie w naszych opisach. Różnorodność krajobrazowa Włoch w pełni oddaje charakter kraju.
 
Polityka Prywatności