Magnus ille est, qui fictilibus sic utitur, quemadmodum argento, nec ille minor est, qui sic argento utitur, quemadmodum fictilibus - wielki jest ten, kto naczyniami glinianymi posługuje się tak jak srebrną zastawą, ale nie mniejszy jest i ten, kto ze srebrną zastawą obchodzi się tak jak z glinianą. Seneka
Sub rosa - (dosł. pod różą) w tajemnicy (różę umieszczano nad drzwiami kiedy to co mówiono miało pozostać wewnątrz)
Niektórzy mówią, że nigdy nie będziemy wiedzieć i że dla bogów jesteśmy jak muchy, które chłopcy zabijają w dzień letni, a inni mówią przeciwnie, że nawet najmniejszy wróbel nie zgubi jednego piórka bez woli Boga. Thornton Wilder
Ludzie nie lubią tych, którym muszą być wdzięczni. z życia
Gdy coś wiesz, wiedzieć, że to wiesz, a gdy nie wiesz, wiedzieć, że nie wiesz - to właśnie jest wiedza.
Władcy lubią tylko tych, którzy są im przydatni i tylko tak długo, dopóki ich potrzebują. Napoleon Bonaparte (1769-1821)
Własne cierpienia uczą, że nikomu nie należy robić żadnej przykrości.
Ściany spękane, rdzewieją ze złocenia, Zdefektowane mrugające oświetlenie.Nowoczesność umierająca na zawał.Niebiesko-czerwony półmrok pełen występnych twarzy. Każda gęba to grzech śmiertelny. Każdy pysk to świętokradztwo. Dudnienie w murach,łomot w głowie, wycie na poddaszach.Głos gniewu bożego. Tadeusz Konwicki "Mała apokalipsa"
Pokój nosimy jak szatę, która z przodu cerujemy, podczas gdy z tyłu się rozłazi. Wilhelm Raabe
Jak trudno jest godzić jednocześnie władzę i zgodę. Tacyt

Sklepy motocyklowe

znalezionych: 27
Kamieńskiego 53, Kraków
tel. 12 655 81 26
Siemaszki 43/a, Kraków
tel. 12 416 10 26
Trębacza 22, Kraków
tel. 12 413 19 11
Tomickiego 4, Kraków
tel. 12 643 66 66
Jontkowa Górka 16, Kraków
tel. 12 425 17 01
Pasternik 19, Kraków
tel. 12 636 35 32
Wielicka 44b, Kraków
tel. 12 252 84 80
al. 29 Listopada 170, Kraków
tel. 12 415 02 02
Poprzednie
Polityka Prywatności