BANIA - Ośrodek Narciarski w Białce Tatrzańskiej

ul. Środkowa 181
34-405 Białka Tatrzańska
tel. (18) 265 41 63

Ośrodek narciarski Bania to idealna zimowa kraina dla osób, które rozpoczynają zabawy na śniegu. Oferujemy wspaniały zimowy wypoczynek, szczególnie rodzinom z małymi dziećmi. Stacja została przygotowana z myślą o najmłodszych oraz tych, którzy na białym puchu stawiają pierwsze kroki. Połączenie podhalańskiej tradycji oraz niczym nieskalanej natury sprawia, że Bania jest miejscem, w którym każdy narciarz czuje się doskonale.
W naszym ośrodku znajdują się 3 specjalne wyciągi narciarskie dla maluchów i początkujących, które z pewnością ułatwią i umilą wjazd na stok - dzięki temu nauka jazdy na nartach lub snowboardzie, a także doskonalenie umiejętności jazdy jest nie tylko bezpieczne, ale także przyjemne.

Bania to również jeden z niewielu polskich ośrodków narciarskich, w którym znajduje się prawdziwe przedszkole narciarskie. "Dmuchańce", czyli specjalne balony prezentujące przeróżne postaci z bajek, a także zimowa karuzela sprawiają, że nasi najmłodsi goście miło wspominają zimowe wakacje.
Każde dziecko kocha zabawę. Dla wielu jednak nauka jazdy na nartach kojarzy się z przykrym, niemal mechanicznym wykonywaniem poleceń instruktora. Na Bani jest to nie do pomyślenia! Nasi wysoko wykwalifikowani instruktorzy oraz doskonale przygotowane stoki sprawiają, że nauka jazdy na nartach jest dla każdego malucha doskonałą zabawą. Nasza szkoła narciarska gwarantuje każdemu młodemu adeptowi sztuki narciarskiej idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym!
Tym maluchom, które mimo wszystko nie chcą szusować, polecamy specjalny wyciąg i tor do snowtubingu, czyli jazdy na tak zwanych "oponkach".
Bardziej doświadczonym narciarzom proponujemy nowoczesną,4-osobową kolej krzesełkową, która szybko i bezpiecznie zawiezie ich na szczyt stoku.
Do naszego ośrodka można bez problemu przyjechać bez nart czy snowboardu. W pobliżu Bani znajduje się bowiem jedna z najnowocześniejszych wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Możliwość wypożyczenia sprzętu doskonałej jakości sprawia, że wyjazd na narty nie musi wiązać się z kłopotliwym bagażem.
Na Bani znajduje się również karczma, serwująca gorące góralskie specjały - specjalnie dla tych, którzy zgłodnieli na stoku!
Nasz ośrodek dysponuje również dużym parkingiem. Nikt zatem nie powinien obawiać się o przyjazd samochodem!


 
Polityka Prywatności