Planeta Jajo i superbohater

Nie jest dobrze. Odległa i samotna planeta Jajo pilnie poszukuje superbohatera a może nawet dwóch. Planeta Jajo leży nieco na uboczu układu planetarnego Femina. Jest bogata, żyzna i… bardzo pożądana przez imperatora cesarstwa Fallusków. Cesarz ma wysyłać swoich żołnierzy, którzy poruszając się plemnikobotami mają zająć planetę Jajo. Jeśli się to stanie planeta zostanie podporządkowana Fallusom. Nikt wtedy nie powstrzyma ich ekspansji w kosmosie.

 

Co zrobić by ocalić bezbronną planetę??? Na dramatyczny apel mieszkańców planety odpowiedziało kilku superbohaterów.

 

Big Szklana stary wyjadacz wśród superbohaterów, walczy z plemnikobotami zmywając je z rozgwieżdżonego nieba zimną wodą z olbrzymiej szklanicy. Niestety wskutek takiego działania w całym regionie wypłukiwane są również pokłady przyjemności i odprężenia.

 

Natural Plemnik Killerproponuje kilka chwytów mających zapobiec dotarciu plemnikobotów do celu. Po pierwsze kombinuje z termometrem, po drugie ciągle przelicza dni po trzecie obserwuje międzygalaktyczną zupę, w której zawieszone są planety i gwiazdy. Inni superbohaterowie oskarżają go o to, że nie jest zbyt dokładny i precyzyjny i czasami przeoczy pojedynczy plemnikobot.

 

Neverever Condomjego sposobem jest izolowanie statku matki Fallusków, z którego startują plemnikoboty. Przed laty używał do tego olbrzymiego lnianego worka, teraz używa lateksu. Mówi się, że zmiana była spowodowana wyborem nowego sponsora – firmy noHIVno.

 

Ojacie Wkładka – ma niezły plan zastawić pułapkę na plemnikoboty miejscu przez które muszą się przecisnąć zmierzając do planety Jajo. Wąski przesmyk jest idealny do ustawienia zapory, od której odbije się niejeden atak przeciwnika.

 

Spray&Globularznierozłączna para superbohaterów. Atakują oni plemnikoboty wielkimi kosmicznymi chemiospryskiwaczami. Lubią współpracować z innymi superbohaterami.

 

Pigułłłła – stosuje małe wyrzutnie z których z dużą prędkością wystrzeliwuje serie małych pigułek. Superbohater uchodzi za bardzo skutecznego, choć czasami zapomina wystrzelić wszystkich pigułek a wtedy plemnikobotom czasami uda się przemknąć.

 

Master Plasternowicjusz wśród superbohaterów, którzy z zazdrością spoglądają na jego rosnącą popularność. Jego sposób na plemnikoboty jest prosty: powierzchnię zagrożonej planety zabezpiecza plastrem- statki wroga odbijają się od niego jak piłeczki. Szczególnie mieszkanki układu planetarnego Femina uważają jego technikę za bardzo postępową i modną.

 

Teraz mieszkańcy muszą wybrać tego, który ich zdaniem najskuteczniej poskromi zapędy Fallusków. Jeśli chcesz możesz im pomóc w dokonaniu wyboru dzwoniąc pod numer +00000000000654761256978634 (UWAGA! Połączenie międzygalaktyczne!)

 

 

 
Polityka Prywatności