Wchodzi Amerykanin do baru w Polsce i mówi:
- Słyszałem, że wy, Polacy to jesteście straszni pijacy. Założę się o 500$, że żaden z was nie wypije litra wódki jednym haustem. W barze cisza. Każdy boi się podjąć zakład. Jeden gościu nawet wyszedł. Mija kilka minut, wraca ten sam gościu, podchodzi do Amerykanina i mówi:
- Czy twój zakład jest wciąż aktualny?
- Tak. Kelner! Litr wódki podaj!
Gościu wziął głęboki oddech i fruuu... z litra wódki została pusta butelka. Amerykanin stoi jak wryty, wypłaca 500$ i mówi:
- Jeśli nie miałbyś nic przeciwko, mógłbym wiedzieć, gdzie wyszedłeś kilka minut wcześniej?
- A, poszedłem do baru obok sprawdzić, czy mi się uda...

Chorwacja - Crikvenica

Strona www: www.almatur.pl/
Kraj: Chorwacja
Organizator: Almatur
Przejdź do: Organizator
Aktualność:

ARCHIWUM
Cena: 1549 pln
Ilość noclegów: 9
Opł. klimat.: 1 euro/os./dzień
Ubezp. KL, NW: w cenie wyjazdu
Wyżywienie: HB - śniadania - bufet, obiadokolacja - 2 dania do wyboru z menu.
Zakwaterowanie: Obiekt dysponuje pokojami 3, 4 osobowymi bez balkonów,oraz pokojami 2 osobowymi za dopłatą. Wyposażenie pokoi obejmuje: łazienkę (WC, prysznic), szafę, łóżko małżeńskie lub osobne, szafki nocne.
Transport: autokar

Termin: 20.08.2013 - 31.08.2013

Crikvenica to niewielkie, malownicze miasteczko położone na chorwackim wybrzeżu vis a vis wyspy Krk. Przejrzyste, ciepłe morze, plaże, słońce i cudowne krajobrazy stwarzają warunki do wymarzonego wakacyjnego wypoczynku. Amatorzy "słodkiegolenistwa" i słonecznej opalenizny na pewno będą usatysfakcjonowani położeniem hotelu, z którego wychodzimy wprost na plażę, a pasjonaci nurkowania, kąpieli morskich i pływania znajdą tu doskonałe warunki do doskonalenia swoich umiejętności. Łagodny, śródziemnomorski klimat sprzyja relaksowi i udanemu wypoczynkowi. Wzdłuż morza rozciągają się przepiękne plaże z romantycznymi zatoczkami, a do urokliwego centrum z niewielkim, malowniczym portem prowadzi promenada spacerowa. Crikvenica to również znakomity punkt wypadowy na wycieczki, blisko stąd do Rijeki, Parków Narodowych: Plitwickiego i Paklenickiego oraz na okoliczne wyspy Krk, Rab i Pag.

data ostatniej modyfikacji: 2018-04-27 08:11:42

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Egzaminy językowe

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności