Student zawsze w formie!

BeActive karta studencka do klubów fitness

Wiemy jak to wygląda. Poranna kawa, złapany w biegu baton, zajęcia, sucha bułka. A wieczorem mniej lub bardziej wykwintna kolacja i „godzinka” przed komputerem. I jak tu się potem pokazać nad jeziorem? A lato coraz bliżej…

Widać już wiosenne promienie słońca i nasza garderoba jest coraz lżejsza. Chciałoby się, by ulżyć też ciału i… umysłowi. Bo student w dobrej formie fizycznej, to student w dobrej formie umysłowej. Warto więc zadbać o siebie przed nadejściem lata. Wtedy przyjemniej będzie opalać się na plaży w wakacje i… łatwiej zdać sesję. Co więc zrobić, aby być w formie a jednocześnie nie zbankrutować?

Be active - be happy!

Jest wiosna, wykorzystaj to. Zapełnij okienka orzeźwiającym spacerem. Przerwa w pracy umysłowej na wysiłek fizyczny to najlepsze co możesz zrobić. Twój mózg odpocznie wtedy od problemów naukowych i zajmie się… wydzielaniem endorfin, czyli hormonów szczęścia. Potem z nowymi siłami pokonasz wszystko!

Zapomnij o zwolnieniach

Podstawą sukcesu jest… ruch. Skorzystaj z zajęć WF na uczelni. Możesz też zapisać się do klubu fitness. Niektóre z nich mają specjalne zniżki dla studentów. Istnieje też specjalna karta BeActive dla studentów, która umożliwia wstęp do klubów fitness i siłowni w całej Polsce. Taka karta jest tania, a pozwala Ci uzupełnić trening na uczelni. Kiedy skończy się WF - trening w klubie to "must have"!

Be wise - be active!

Pamiętaj, że ćwiczenia pozwolą Ci nie tylko zredukować stres czy zadbać o ciało, ale też zwiększą efektywność Twojego umysłu. Dlatego naprawdę warto zarezerwować sobie na nie czas. Studia to też ostatnia chwila, by skorzystać z tańszych przedpołudniowych wejść na siłownię czy specjalnie stworzonych dla studentów programów typu BeActive.


data ostatniej modyfikacji: 2014-03-14 12:55:09INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni
WSIiZ_220.jpg
wseit_boks.gif
 
Polityka Prywatności