Internet, komputery

NAGRODY AV-TEST ROZDANE

1 lutego 2017 Instytut AV-Test rozdał nagrody dla najlepszych programów antywirusowych ostatnich dwunastu miesięcy. Co roku nagrody przyznawane są programom, przetestowanym pod względem: ochrony, wydajności i użyteczności.

AV-Test to jedna z najbardziej uznawanych na całym świecie instytucji, które przeprowadzają testy antywirusów kolejnych wersji Windowsa, MacOS oraz Androida. Ich wyniki dostarczają kompletnych informacji o najskuteczniejszych i najbardziej efektywnych rozwiązaniach funkcjonujących na rynku.

W najnowszym rozdaniu nagrodzono kilkanaście produktów, w tym również rozwiązania antywirusowe proponowane przez Bitdefender. Programowi przyznano nagrody w dwóch kategoriach, tak jak w ubiegłym roku. Bitdefender Endpoint Security otrzymał statuetkę za najlepszą wydajność w kategorii Programy dla Firm, natomiast Bitdefender Mobile Security został odznaczony jako najlepszy produkt w kategorii Programy na system Android.

 

Programy, którym przyznawane są statuetki osiągają świetne wyniki w testach laboratoryjnych przeprowadzanych przez ekspertów AV-Test, udowadniając swoją skuteczność i niezawodność. Wybierając oprogramowanie antywirusowe dla gospodarstwa domowego lub firmy warto zapoznać się z wynikami badań udostępnionymi na oficjalnej stronie AV-Test.

 

 

Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

 

dodane przez MARKEN


data ostatniej modyfikacji: 2017-02-02 12:47:22
Komentarze

Szkoły policealnePrzegląd uczelni
w Polsce
Uniwersytet___l__ski_220.jpg
UMK_220_1.gif
WSAiB_baner_220x300px.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura