„Metallica: 72 Seasons – Global Premiere”

Sieć kin Helios prezentuje muzyczną odsłonę cyklu Helios na Scenie. W czwartek, 13 kwietnia na ekranach wybranych kin będzie miał miejsce przedpremierowy odsłuch najnowszego albumu kultowej grupy METALLICA. Tej muzycznej uczty nie może przegapić żaden fan zespołu!

Widzowie Heliosa będą mieli unikalną szansę aby jako jedni z pierwszych na całym świecie usłyszeć nowy album „72 SEASONS”, na dzień przed jego oficjalną premierą. Na miłośników mocnych brzmień czeka doświadczenie fenomenalnej muzyki na dużym ekranie z potężnym dźwiękiem przestrzennym (w wybranych kinach seans zaplanowano emisję w standardzie DOLBY ATMOS).

„72 SEASONS” to długo oczekiwany, 12. album studyjny słynnego zespołu. Pierwszy singiel „Lux Æterna” – ukazał się 28 listopada 2022 roku i wywołał duże zainteresowanie środowiska muzycznego na całym świecie.

Seans będzie zawierać ekskluzywne wywiady z zespołem. Muzycy podzielą się swoimi przemyśleniami na temat pochodzenia i historii stojących za utworami oraz towarzyszącymi im teledyskami do każdego utworu zawartego na albumie. To niepowtarzalna okazja dla fanów by w pełni doświadczyć „72 SEASONS”.

Helios zaprasza na najnowszą odsłonę cyklu Helios na Scenie i ten muzyczny seans! Album 72 SEASONS” rozbrzmi pełną mocą już 13 kwietnia na ekranach wybranych kin. Szczegóły oraz bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl/metallica72. Zgodnie z hasłem "Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz" sieć zachęca do zakupu biletów we wcześniejszym terminie.


Komentarze
 
Polityka Prywatności