Popatrz na mnie - nowa piosenka Pawła Domagały

Paweł zrobił niespodziankę fanom i z zaskoczenia wrzucił do sieci nową piosenkę „Popatrz na mnie”. W teledysku przygotowanym w trybie social distancing wystąpili tancerze Zofia Rudnicka i Zbigniew Czapski-Kłoda. Utwór promuje najnowszą płytę „Wracaj”.

Słowa piosenki napisał Paweł Domagała, muzykę skomponował wraz z Łukaszem Borowieckim, który jest również producentem muzycznym utworu. Za reżyserię, zdjęcia i montaż teledysku odpowiada Paweł Łukomski, twórca wideo do „Weź nie pytaj”, „Wystarczę ja” i „Czasami”.

Link do teledysku: https://www.youtube.com/watch?v=HcTJ-E0yr3EPowrót i prostota

„Wracaj” to trzecia płyta w dorobku duetu Domagała i Borowiecki. Ukaże się 20. listopada 2020.

- To będzie powrót do pierwszych dojrzałych uczuć, do bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez kompromisów ze światem - mówi Paweł Domagała.

- „Wracaj” to też powrót do muzycznej prostoty. Będą też nawiązania do amerykańskiej muzyki gitarowej i folku - dodaje Łukasz Borowiecki.Domagała akustycznie i na żywo

Paweł i Łukasz przygotowują dla fanów również koncert akustyczny transmitowany ze studia nagraniowo-koncertowego „W Dobrym Tonie Studio” (20 czerwca 2020). Część dochodu z koncertu muzycy przekażą Fundacji Anny Dymnej “Mimo Wszystko”, opiekującej się dorosłymi niepełnosprawnymi intelektualnie.

Najlepszy koncert, na jaki możemy sobie dziś pozwolić to występ online. Na szczęście technika pozwala na stworzenie kameralnej atmosfery, charakterystycznej dla naszych koncertów – mówi Łukasz Borowiecki.

To będzie akustyczna uczta dla słuchaczy – dodaje Paweł Domagała.

Więcej informacji o koncercie: https://paweldomagala.pl/akustycznie-i-na-zywo-koncert-pawla-domagaly/


Komentarze
 
Polityka Prywatności