Album „1984” Pawła Domagały już w listopadzie

Za trzy tygodnie premiera drugiej płyty Pawła Domagały i Łukasza Borowieckiego pod tytułem „1984”, ale tylko do końca października można zamawiać preorder płyty z dodatkową piosenką. 13 listopada ukaże się nowy singiel i teledysk promujący „1984”, a 16 listopada rusza jesienna trasa koncertowa.

"1984" to rok urodzenia Pawła Domagały, a płyta jest rodzajem podsumowania i pierwszej rundy w meczu: Paweł Domagała kontra świat. Podchodzę do tej płyty jeszcze bardziej osobiście, niż do pierwszej. Będzie na niej dużo autorefleksji i powrotu do dzieciństwa. Ten temat „chodził za mną” od dłuższego czasu. Czy jestem taką osobą, jaką chciałem być? Co bym powiedział sobie sprzed lat, gdybyśmy się dzisiaj spotkali? Czy w ogóle bym siebie poznał? - mówi Paweł.

Dożywocie z Domagałą

Album „1984” zamówiony w przedsprzedaży dotrze do fanów przed premierą (decyduje kolejność zgłoszeń). W każdym albumie jest podpis Pawła i dodatkowa piosenka. W trzech płytach są ukryte “złote bilety”, umożliwiające wejście na wszystkie koncerty muzyka, które zagra w swoim życiu. Co więcej, trzy krążki okażą się złote, bo ich zdobywcy otrzymają dotychczasowe i wszystkie kolejne wydania płyt Pawła Domagały.

Fani chcą więcej

Na jesienną trasę koncertową, która rusza 16 listopada nie ma już biletów, ale Paweł Domagała na prośby fanów ogłosił kolejną trasę, tym razem obejmującą 30 miast. I choć bilety rozchodzą się w zawrotnym tempie, dobra informacja jest taka, że wciąż można je kupić. Tutaj pełna lista koncertów: https://paweldomagala.pl/koncerty/

55 milionów wyświetleń na You Tube

Pierwszy singiel z albumu „1984”, czyli „Weź nie pytaj” zanotował już 50 milionów wyświetleń, a według zestawienia AirPlays, był najczęściej granym utworem w stacjach radiowych i telewizyjnych. Link do teledysku: https://youtu.be/iAc6Qr_sAXw


Paweł Domagała, czyli człowiek z podwójnym życiem - aktorskim i muzycznym. Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie. Niezależnie od gatunku filmu, w którym gra, tworzy barwne postaci. Znany między innymi z filmów: „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Wkręceni" i "Exterminator. Gotowi na wszystko". Występuje w Teatrze Dramatycznym i Teatrze Kwadrat, współpracował z Kabaretem na Koniec Świata. Przygotowuje się do debiutu reżyserskiego. Jesienią 2016 roku ukazał się jego debiutancki album pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta osiągnęła status Platynowej Płyty. Krótko po zakończeniu trasy koncertowej promującej płytę Paweł Domagała i Łukasz Borowiecki rozpoczęli pracę nad kolejnym albumem. Według starej piłkarskiej zasady, że nie zmienia się zwycięskiej drużyny, do współpracy zaprosili tych samych muzyków - perkusistę jazzowego Roberta Rasza, gitarzystów Tomasza "Serka" Krawczyka i Krzysztofa Łochowicza, a na klawiszach zagrał Piotr Wrombel. Paweł Domagała zagrał na gitarze, Łukasz Borowiecki na basie.


Komentarze
 
Polityka Prywatności