Premiera nowego albumu BRAINSTORM!

BRAINSTORM

Dobra wiadomość dla fanów zespołu BrainStorm! Czwórka sympatycznych Łotyszy powraca z nowym albumem, zatytułowanym “About the Boy Who Plays the Tin Drum” (“O Chłopcu, który gra na blaszanym bębenku”). Premiera płyty już w najbliższy piątek 25 maja.

Na nowej płycie znajdzie się 10 utworów, utrzymanych w klimacie pop-rocka, gdzie nastrojowe melodie mieszają się z pełnymi lekkości piosenkami o miłości w rockowych aranżacjach. Płyta jest świetną propozycją na lato i na pewno zadowoli każdego słuchacza, który marzy o chwili oddechu i wakacyjnego relaksu przy dobrej muzyce. Album "About the Boy Who Plays the Tin Drum" to idealne muzyczne tło dla letnich zachodów słońca nad wodą:).

BrainStorm, co stało się już ich znakiem firmowym, zabiorą Was w podróż po krainie bezpretensjonalnych, melodyjnych piosenek, przy których bardzo łatwo oderwać się od ziemi i dać ponieść wyobraźni.

"Wonderful Day", pierwszy singiel promujący nowy album, zaprasza słuchacza do muzycznej wyprawy w międzygalaktyczną przestrzeń. Inspiracja do piosenki pochodzi, dosłownie, z kosmosu - zespół tym razem postanowił poszerzyć granice swojej kreatywności poza granice grawitacji! Teledysk do utworu w części został nakręcony w Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Kosmonauta Roskosmos, Sergey Ryazanskiy, który podczas zdjęć był na swojej drugiej ekspedycji kosmicznej, wcielił się niejako w rolę operatora, a także i głównego aktora. Wszystko zaczęło się od okazjonalnej korespondencji, podczas gdy Siergiej przebywał w orbicie, wymieniał listy i testował filmy wideo, a zakończyło na kręceniu klipu w Tallinie i Moskwie. Utwór powstał w kolaboracji z utalentowanymi szwedzkimi producentami Povel Olssonem i Davidem Larsonem, z którymi zespół współpracował przy najnowszym materiale.

Kolejnym singlem z albumu będzie "Nothing Lasts Forever", którego premiera, wraz z towarzyszącym teledyskiem, jest planowana na czerwiec.

BrainStorm swoją popularność zawdzięczają piosenkom "Maybe" oraz " My Star", z którymi na początku lat 2000 wdarli się na szczyty list przebojów, zdobywając serca międzynarodowej publiczności.Komentarze
 
Polityka Prywatności