Trzeci album zespołu PUSTKI dowodzi, iż grupa ciągle poszukuje i zaskakuje; tym razem zgrabnymi piosenkami i melodyjnością. Jednocześnie płyta ugruntowuje pozycję zespołu jako czołowej grupy alternatywnej w kraju., która potrafi też pisać przeboje. DO MI NO to 12 premierowych kompozycji, a wśród nich Telefon do przyjaciela, przebój znany ze stacji radiowych i alternatywny singiel roku według słuchaczy programu alternatywnego radiowej Trójki.
Dojrzałym kompozycjom nie brakuje rasowego brzmienia ani producenckich smaczków album nagrywany w S4 zmiksował znamienity realizatora Adama Toczko a całości dopełnił mastering w hamburskim Master&Servant Studio. Piosenki zachowały koncertową energię (utwory nagrywane były - na setkę) także dzięki wokalnym wielogłosom, których na DO MI NO nie brakuje. Troje wokalistów Pustek nadaje utworom wielobarwności i wielogłosowości. Premierę płyty poprzedza singiel - Słabość chwilowa, a teledysk do niego stworzył Tomek Nalewajek.
OBECNY SKŁAD ZESPOŁU:
Radek Łukasiewicz gitary, śpiew, bas
Janek Piętka śpiew
Grzegorz Śluz perkusja, instr. perkusyjne
Filip Zawada bas
Barbara Wrońska Rhodes, syntezatory, Steinway, śpiew
PUSTKI: Do Mi No tracklista
1. Bałagan
2. Słabość chwilowa
3. Ty w górę ja w dół
4. Telefon do przyjaciela
5. Tchu mi brak
6. Duże miasta
7. Nic do powiedzenia
8. Tonie wszystko
9. Próba sił
10. Slajdy
11. Staraj się
12. Królowa Marsa
PUSTKI
Powstały latem 1999 w podwarszawskiej miejscowości Ostrówek, gdzie zespół gra i tworzy Grupę założyli Radek Łukasiewicz i Janek Piętka. Pustki mają na swoim koncie: - 2 albumy: Studio Pustki (Antena Krzyku, kwiecień 2001, debiut roku wg Machiny), 8 Ohm ( Polskie Radio, maj 2004) - utwory na wielu kompilacjach m.in.Kuba Wojewódzki Music Show, Trójkowy Ekspress, Tribute to Kryzys, Warszawa: ścieżka dźwiękowa, Tribute to Partia, Broniewski, Wujek, kompilacje załączone do pisma, Lampa i Iskra Boża; - ponad 150 koncertów w kraju i za granicą: 2 występy w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej 3-ce (maj 2001, maj 2004), trasa po salach koncetowych większości oddziałów regionalnych Polskiego Radia (m.in: Radio Białystok, Radio Pomorza i Kujaw, Radio Dla Ciebie, Radio Koszalin...), w ramach Sezonu Polskiego we Francji Nova Polska, w Niemczech, w Anglii, na wielu festiwalach, trasa koncertowa z legendarnym No Means No w czerwcu 2004 (Kanadyjczycy kupili płytę Studio Pustki; podczas poprzedniej wizyty w Polsce) - muzykę do trzech (!!!) filmów, a dwa z nich zakwalifikowały się do konkursu XXX Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni: Doskonałe popołudnie (reż. Przemysław Wojcieszek), w roli głównej Jerzy Stuhr, oraz Marco P. i złodzieje rowerów (reż. Bodo Kox); wcześniej m. in. Grand Prix na Festiwalu Oskariada - ścieżkę dźwiękową do filmu s-f Aelita (reż. Jakow Protazanow, ZSRR, 1924) i trasę koncertową z tym filmem po kinach studyjnych i ważniejszych festiwalach filmowych (m.in. Wisłostrada, Felliniada, Etiuda, Kino Lato, Festiwal Filmowy w Gdyni... ) - muzykę do 2 spektakli: Cokolwiek się zdarzy, kocham cię; w warszawskim Teatrze Rozmaitości, którą zespół wykonuje na żywo podczas przedstawień oraz ilustrację muzyczną do plenerowego widowiska; Predicatorum Gedanensis; (reż. Andrzej Gołębnik), opowiadającego historię Gdańska (sierpień 2001) - piosenkę Kalambury nagraną z Muńkiem Staszczykiem z T.Love; współpraca w ramach projektu Broniewski