logo_ActiveJet_200.pngPatronat nad działem objęła marka Activejet - tusze i tonery dla każdego
Zadzwoń i zapytaj o zamiennik, Infolinia: 801 08 1111

Internet, komputery

Już po polsku – Bitdefender Mobile Security for iOS

Ostatnia aktualizacja aplikacji Bitdefender Mobile Security for iOS dostarcza użytkownikom polski interfejs, dzięki któremu mogą jeszcze sprawniej i łatwiej korzystać z mobilnego antywirusa.

Ostatnia aktualizacja aplikacji Bitdefender Mobile Security for iOS dostarcza użytkownikom polski interfejs, dzięki któremu mogą jeszcze sprawniej i łatwiej korzystać z mobilnego antywirusa.

Jeśli posiadasz polską wersję systemu iOS i pobierzesz najnowszą wersję aplikacji Bitdefender (1.0.4 ), to automatycznie otrzymasz aplikację po polsku.

Jakie funkcje posiada aplikacja?

  • Moduł Antykradzieżowy (Anti-theft) – pozwala na zdalną blokadę, bądź wyczyszczenie i lokalizację skradzionego lub zgubionego telefonu.

  • Prywatność Konta – umożliwia ochronę konta pocztowego przed zagrożeniami, skanując w poszukiwaniu przecieków i informując Cię o stanie Twojej ochrony.

Przede wszystkim wystarczy tylko JEDNO KONTO w Bitdefender Central, aby wszystkie Twoje urządzenia były bezpieczne.

Dzięki łatwemu dostępowi do konta BC z poziomu przeglądarki internetowej, możesz kontrolować stan zabezpieczeń i licencji na innych swoich urządzeniach, gdy posiadasz zabezpieczenia Bitdefender na przykład na drugim telefonie z Androidem, bądź korzystasz z Bitdefender Internet Security na swoim laptopie.

 

Co najważniejsze - Bitdefender Mobile Security for iOS dostępny jest za DARMO w sklepie App Store.

Producent oprogramowania Bitdefender zapowiada, że aplikacja i jej funkcje będą rozbudowywane w nadchodzących miesiącach.
 
 

dodane przez MARKEN


data ostatniej modyfikacji: 2017-09-26 09:58:28
Komentarze

Przegląd uczelni
w Polsce
WSPA_Boks_220.gif
boks_220_pl.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura SGGW
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy - 7
miniatura Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie