Czarnogóra - Budva

Organizator: OfertyNaLato.pl
Aktualność:

ARCHIWUM
Cena: 899.00 zł
Ilość noclegów: 8
Opł. klimat.: 15 euro
Ubezp. KL, NW: 60 pln/os
Wyżywienie: We własnym zakresie w apartamentach studio znajdują się aneksy kuchenne.
Zakwaterowanie: prywatne wille położone około 15-20 min. na piechotę od plaż.
Transport: autokarem

Budva to wypoczynkowa miejscowość na czarnogórskim wybrzeży Adriatyku, a u nas - świetna propozycja na wakacyjną miejscówkę. Jeśli szukasz opcji wypoczynku w pięknych okolicznościach przyrody, w studenckiej atmosferze, bez pośpiechu i w całkowitym odprężeniu, Montenegro czeka właśnie na Ciebie! Dodając do tego imprezy na plaży i w pobliskich beach barach stworzyliśmy wyjazd, którego nie zapomnisz.


opublikowano: 2015-02-23
ostatnia aktualizacja: 2018-04-27
Do kliniki dentystycznej przychodzi Niemiec, wchodzi do gabinetu jednego ze stomatologów i pyta:
- Ile kosztuje wyrwanie zęba bez znieczulenia?
- 30 euro.
- A ile ze znieczuleniem?
- 50 euro.
- Poproszę w takim razie ze znieczuleniem.
Dentysta aplikuje Niemcowi znieczulenie i prosi, by ten poczekał przed gabinetem 10 minut, aż znieczulenie zacznie działać. Ponieważ mija pół godziny, a pacjent się nie pojawia, wyrwiząb wychodzi zdziwiony przed gabinet i spotyka tam swojego kolegę, dentystę z gabinetu obok, który mu opowiada:
- Wyobraź sobie, miałem przed chwilą pacjenta. Ależ to był twardziel! Uparł się, że chce rwać zęba bez znieczulenia, a kiedy mu go rwałem, nawet się nie skrzywił!
Polityka Prywatności