logo_ActiveJet_200.pngPatronat nad działem objęła marka Activejet - tusze i tonery dla każdego
Zadzwoń i zapytaj o zamiennik, Infolinia: 801 08 1111

Internet, komputery

Bitdefender po raz kolejny w CRN Cloud Partner Program Guide 2017

Bitdefender, globalny lider w dziedzinie technologii cyberbezpieczeństwa, chroniący 500 milionów użytkowników na całym świecie, po raz trzeci z rzędu dostał się do przewodnika CRN Cloud Partner Program Guide.

Bitdefender, globalny lider w dziedzinie technologii cyberbezpieczeństwa, chroniący 500 milionów użytkowników na całym świecie, po raz trzeci z rzędu dostał się do przewodnika CRN Cloud Partner Program Guide.

To tylko potwierdza innowacyjność i zaangażowanie firmy, która dostarcza najlepsze programy swoim partnerom w ponad 150 krajach.
Przewodnik po programach partnerskich Cloud Partner  Program Guide 2017, stworzony przez firmę CRN®, markę The Channel Company, wyróżnił Bitdefender i innych wiodących dostawców technologii, którzy umożliwiają rozwój inicjatyw dla rozwiązań chmurowych.
 

Bitdefender i jego sieć Partner Advantage Network oferuje swoim partnerom szeroki wachlarz korzyści...

...premii, narzędzi sprzedaży i marketingu, premii finansowych, programów przewodnich, szkoleń i certyfikatów, licencji oraz widoczność na rynku. To między innymi dzięki wspieraniu swoich partnerów, Bitdefender zyskał  reputację dostawcy najnowocześniejszych i najlepszych systemów zabezpieczeń i nieustannie zdobywa najważniejsze nagrody w branży.
 
Przewodnik CRN po programach partnerskich Cloud  jest cennym źródłem informacji dla dostawców rozwiązań chmurowych, którzy szukają dostawców technologii oferujących innowacyjne usługi i atrakcyjne programy partnerskie. Aby zakwalifikować się do udziału w Przewodniku CRN Cloud Partner Program Guide, dostawcy technologii  muszą posiadać w swoich programach partnerskich unikalny zestaw korzyści dla dostawców rozwiązań oferujących infrastrukturę lub aplikacje w chmurze.
 
'Jesteśmy dumni z naszych sukcesów' - mówi Cristian Corabu, dyrektor ds. Globalnego  Marketingu Bitdefender. 'Program Partnerski Bitdefender jest  wydajny i zdobywa wiele nagród. Tylko w 2016 roku sieć naszych partnerów wzrosła o 40% i niezmiennie odpowiada potrzebom naszych partnerów oraz  trendom rynkowym'.
'W warunkach nasyconego rynku usług chmurowych, dostawcom rozwiązań może być dość trudno się wyróżnić i znaleźć odpowiednich partnerów, ” podkreśla Robert Faletra, Prezes Zarządu firmy Channel. 'Przewodnik po programach partnerskich CRN Cloud Partner Program Guide upraszcza ten proces, identyfikując programy partnerskie z atrakcyjnym połączeniem zasobów, wsparcia, szkoleń i premii finansowych'.
'Podejście dotyczące Programu Partnerskiego Bitdefender zostało dostosowane do wszystkich partnerów sprzedaży usług cloud w ponad 150 krajach' – mówi Alina Draganescu, dyrektor ds. Marketingu produktów Bitdefender. 'Sieć Partner Advantage Advantage umożliwia partnerom sprzedającym usługi cloud dostęp do najnowocześniejszych technologii, przychodów i ochrony kont, a także kampanii generowania potencjalnych klientów. Opracowaliśmy także dedykowane portfolio i specjalne warunki wsparcia, które pozwolą zaspokajać potrzeby związane z bezpieczeństwem Dostawców Usług Cloud i Dostawców Usług Zarządzanych. '
 
 

Informacje o Bitdefender

Bitdefender jest światową firmą zajmującą się technologią bezpieczeństwa, która zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania zabezpieczające oraz zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami dla ponad 500 milionów użytkowników w ponad 150 krajach. Od 2001 r. Bitdefender konsekwentnie tworzy wielokrotnie nagradzane technologie zabezpieczeń dla firm i konsumentów oraz jest dostawcą rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa infrastruktury hybrydowej i ochrony punktów końcowych. Dzięki pracom badawczo-rozwojowym, współpracy i partnerstwu firma Bitdefender jest godna zaufania i zapewnia niezawodne zabezpieczenia, na których można polegać.
 

 
Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.bitdefender.pl.
 
Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.
Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

dodane przez MARKEN


data ostatniej modyfikacji: 2017-09-22 10:33:29
Komentarze

Przegląd uczelni
w Polsce

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura