Chorwacja - Makarska

Kraj: Chorwacja
Organizator: Gandalf Travel
Przejdź do: Organizator
Aktualność:

ARCHIWUM
Cena: od 999 pln
Ilość noclegów: 9
Opł. klimat.: 10 euro
Ubezp. KL, NW: 60 zł
Wyżywienie: we własnym zakresie
Zakwaterowanie: pokoje, studia, apartamenty
Atrakcje gratis: -
Transport: autokar (WC, DVD, barek, klimatyzacja)

Data wyjazdu: 03.07 - 14.07.2016


Dalmacja to niezwykle piękny region, obfitujący w ciche zagubione wśród skał wioski, tętniące życiem kurorty turystyczne oraz pełne cennych zabytków miasta. Obszar ten znany jest przede wszystkim z ogromnej różnorodności i kontrastów.

Oczy podróżnych cieszą zarówno kipiące zielenią i bogactwem życia Jeziora Plitwickie, jak również ascetyzm jałowych krajobrazów archipelagu wysp Kornati, czy otoczone soczystą śródziemnomorską zielenią rozległe plaże. Najpiękniejsze miasta Dalmacji, takie jak Dubrownik, Split, Trogir czy malowniczy Šibenik, to również powód, dla którego każdego roku przyjeżdżają tu rzesze turystów.

Makarska to przepiękne dalmatyńskie miasteczko położone u stóp wznoszącego się na prawie 2 km masywu Biokovo, w cichej zatoce, naprzeciwko wyspy Hvar i Brač. Makarska to jedno z najpiękniejszych miejsc na turystycznej mapie Europy. Szerokie plaże, krystalicznie czysta woda i niezawodne słońce to największe, lecz zapewne nie jedyne atuty miejscowości. Dogodne położenie miasta pozwala na zwiedzanie wielu zabytków i cudów przyrody – m.in. Dubrownika, Wodospadów Krka, Splitu, Trogiru czy Mostaru. W samej Makarskiej znaleźć można jedną z największych kolekcji muszli morskich na świecie. Miasto znane jest z niezliczonych barów, kafejek i dyskotek, pełnych międzynarodowego gwaru młodych ludzi z całego świata. W miesiącach letnich (lipiec i sierpień) na scenie Rynku Głównego odbywa się festiwal kulturalno-rozrywkowy z licznymi koncertami i przedstawieniami. Oferta wypoczynku sprawdzona od wielu lat, zakwaterowanie w oparciu o wysokiej klasy apartamenty

Cena zawiera:


- 9 noclegów w wybranym wariancie zakwaterowania (pokoje, studia, apartamenty) - można wybrać konkretny obiekt już w momencie rezerwacji!
- przejazd komfortowym autokarem (WC, DVD, barek, klimatyzacja),
- opiekę rezydenta podczas pobytu (codzienne dyżury),
- podatek VAT.

Cena nie obejmuje:

- ubezpieczenia 60 PLN/os SIGNAL IDUNA (KL 10.000 euro, NNW 7.000 PLN, bagaż 800 PLN) – płatne obowiązkowo w biurze,
- opłaty klimatycznej 10 euro/os/pobyt – płatne obowiązkowo w autokarze,
- wyżywienia (do wykupienia fakultatywnie w cenie 100 euro/pakiet 9 śniadań i 9 obiadokolacji - przy zgłoszeniu w biurze w Polsce albo 110 euro przy zgłoszeniu u rezydenta na miejscu).
- ubezpieczenia 60 PLN/os SIGNAL IDUNA (KL 10.000 euro, NNW 7.000 PLN, bagaż 800 PLN) – płatne obowiązkowo w biurze,
- opłaty klimatycznej 10 euro/os/pobyt – płatne obowiązkowo w autokarze,
- wyżywienia (do wykupienia fakultatywnie w cenie 100 euro/pakiet 9 śniadań i 9 obiadokolacji - przy zgłoszeniu w biurze w Polsce albo 110 euro przy zgłoszeniu u rezydenta na miejscu). - See more at: http://www.gandalftravel.com/index.php?a=kraj&b=offer&id=786&c=cena_nie_obejmuje#sthash.dCi3OX7B.dpuf

data ostatniej modyfikacji: 2018-04-27 08:11:42

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Egzaminy językowe

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
PUM_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności