Apteka Bayera

Gdy grypa nie śpi
Tabcin Trend to lek szybko i skutecznie zwalczający najbardziej uciążliwe objawy przeziębienia i grypy takie jak gorączka, katar, bóle głowy, gardła oraz stan ogólnego rozbicia. Innowacyjna formuła elastycznej kapsułki sprawia, że lek jest prosty i wygodny w dawkowaniu oraz odznacza się niezwykłą szybkością działania. Tabcin. Dla grypy to koniec!
Lek pierwszej pomocy
Aspirin® w tabletkach to skuteczny lek dotychczas stosowany głównie w walce z objawami przeziębienia i przy gorączce. To prawda! Ale Aspirin® jest równie skuteczna także przy dolegliwościach bólowych i to nie tylko tych, związanych z chorobą przeziębieniową.
Na migrenę
Tabletka musująca Aspirin® przeciw Migrenowym Bólom Głowy zawiera sprawdzoną w działaniu przeciwbólowym substancję czynną, a dodatkowo ważne substancje pomocnicze. Tworzą one dwa tzw. systemy buforujące: węglanowy i cytrynianiowy.
Na Kaca
Alka-Seltzer® to skuteczny środek przeciwbólowy, który może poprawić złe samopoczucie wywołane zbyt intensywnym życiem towarzyskim. Alka-Seltzer® dzięki formie musujących tabletek szybko neutralizuje kwaśną treść żołądkową.


INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
 
Polityka Prywatności