Student NEWS - nr 8 - okładka
W numerze m.in.
 
Humor dnia
Egzamin z medycyny z rozpoznawania narządów. Na stole przed egzaminatorami skrzynka z otworem na rękę. W niej narządy do rozpoznawania. Wchodzi pierwszy student, wkłada rękę, rozpoznaje nerkę, wyjmuje ja, dostaje 5, wychodzi. Wchodzi drugi, grzebie, grzebie, w końcu rozpoznaje serce, wyjmuje, dostaje 5, wychodzi. Wchodzi trzeci, grzebie, grzebie, nie może nic rozpoznać, w końcu mówi:
- Kiełbasa!
- Panie jaka kiełbasa, czyś pan zwariował?!
- No przecież mówię, że kiełbasa.
- Proszę wyjąć.
Student wyjmuje ze skrzynki kiełbasę. Zakłopotani egzaminatorzy postanawiają dać mu w końcu 5, student wychodzi, po czym jeden egzaminator mówi do drugiego:
- Panie docencie, czym myśmy wczoraj ta wódkę zagryzali?
.            

Ponegocjowali

BYLIŚMY PATRONEM

Na początku kwietnia odbyła się w warszawskiej SGH druga edycja Negocjatora. W bezptłatnych wykładach, treningach i warsztatach prowadzonych przez firmy wzięło udział kilkuset studentów. Organizatorzy - Studenckie Koło Naukowe Negocjacji, Komunikacji i Psychologii (na zdjęciu w czasie imprezy podsumowującej Negocjatora'03) zapraszają za rok na kolejną edycję. O innych imprezach organizowanych przez "negocjatorów" możecie przeczytać na http://akson.sgh.waw.pl/sknnkip/skn.htm