Internet, komputery

Ostatnia aktualizacja aplikacji Bitdefender Mobile Security for iOS dostarcza użytkownikom polski interfejs, dzięki któremu mogą jeszcze sprawniej i łatwiej korzystać z mobilnego antywirusa.
Bitdefender, globalny lider w dziedzinie technologii cyberbezpieczeństwa, chroniący 500 milionów użytkowników na całym świecie, po raz trzeci z rzędu dostał się do przewodnika CRN Cloud Partner Program Guide.
Jeśli w przeglądarce Chrome została włączona funkcja SafeBrowse, będzie ona działać bez przerwy w tle, używając kodu crypto-mining z Coin Hive.
Fuzje i przejęcia (ang. Mergers & Acquisitions – M&A) to dla przedsiębiorstw jedne z najbardziej ryzykownych operacji. I nie tylko pod względem finansowym. Niosą ze sobą również ogromne ryzyko dla cyberbezpieczeństwa firmy.
Począwszy od dnia 05.09.17 uruchomiona zostaje automatyczna aktualizacja wszystkich starszych wersji programów Bitdefender przeznaczonych dla użytkowników domowych.
Bitdefender 2018 - pakiet programów antywirusowych do ochrony systemów Windows, Mac, Android i iOS już w sprzedaży!
Renomowane laboratorium Av-test po raz kolejny przeprowadziło badania programów antywirusów, skupiając się na najlepszym oprogramowaniu dla użytkowników Windows Client Business. Jak wypadł Bitdefender ?
Dnia 28.07.17 (w piątek) przy ulicy Derdowskiego 7, w gdyńskiej Izbie Bawełny odbyła się konferencja dotycząca bezpieczeństwa danych w firmie.
Nowa funkcja Pełnego Szyfrowania Dysku (Full Disk Encryption)
Av-Test regularnie przeprowadza badania mające na celu ocenę pojawiających się na rynku programów antywirusowych. Produkty są ciągle udoskonalane, aby spełnić oczekiwania klienta w zakresie ochrony danych przed szkodliwym oprogramowaniem. Ranking przygotowywany przez Av-Test, pomaga użytkownikom wybrać jak najlepszy program, który służy ochronie ważnych dla klienta informacji.
Ataki Ransomware – wszystkie odpowiedzi w jednym miejscu – konferencja w Gdyni.
Eksperci z firmy Bitdefender nieustannie pracują nad ulepszeniem rozwiązań ochrony użytkowników, poprawą wydajności i użytkowania programów antywirusowych.
Darmowe narzędzie, które sprawdzi typ ataku ransomware i pozwoli Ci je wyeliminować.
Internet to zło w najczystszej postaci! Złodziej czasu, zagłada, zniszczenie i…niebezpieczeństwo! Żartujemy. Tak naprawdę jednak największe zagrożenie w sieci tworzymy sobie sami. A Internet to miejsce pełne uroczych kotków, śmiesznych obrazków i pouczających filmików na Youtubie. Co więc takiego internauci robią, że psują taką sielankę? Dużo robią.
Mogłoby się wydawać, że kradzieże w Internecie najczęściej opierają się na łamaniu haseł przez hakerów. Nic bardziej mylnego. Nie dość, że zazwyczaj są one na tyle proste, że wcale nie trzeba ich łamać, to jeszcze cyberprzestępcy znaleźli sposób, aby skłonić użytkownika, żeby podał hasło sam. Tak po prostu!
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Przegląd uczelni
w Polsce
Uniwersytet___l__ski_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Joanna Świeciak-Zaparucha
miniatura