Polak, Rusek i Niemiec idą przez pustynię. Spotykają wielbłąda i chcą na nim jakoś dojechać do najbliższego miasta. Ale pojawia się pewien problem - wielbłąd ma tylko dwa garby, trzech się nie zmieści na jego grzbiecie. Myślą więc, myślą... nagle Polak mówi:
- Wiem! Ja i Niemiec siądziemy mu na garbach i tak jakoś dojedziemy.
- A co ze mną?
Niemiec podchodzi do tyłu wielbłąda, podnosi ogon i mówi:
- A ty Sasza do kabiny!

Studenckie wyjazdy wakacyjne

Przegląd studenckich wyjazdów
Poszukaj najlepszej propozycji dla siebie i Twoich znajomych

Data wyjazdu: 22.9 - 03.10.2017

Hiszpania - Studencka sesja w Lloret de Mar (Funclub - wyjazd studencki)

Kraj: Hiszpania
Organizator: funclub.pl
Cena: 900 zł
Ilość noclegów: 9
Opł. klimat.: 10 euro
Ubezp. KL, NW: 60 pln/os
Wyżywienie: we własnym zakresie, można wykupić HB
Zakwaterowanie: Lloret Club Hotel Goya** - Hotel Lloret Club Goya znajduje się w cichym i spokojnym miejscu Lloret de Mar, około 10 minut spacerem od plaży i 5 minut od dworca oraz głównej dyskotekowej alei. Hotel oferuje duży, odkryty basen ze słonecznym tarasem i leżakami. Na terenie hotelu znajduje się restauracja oraz sala barowa z częścią do gier i stołem bilardowym.
Transport: Autokar

Katalonia oferuje turystom nieprzebrane bogactwo krajobrazu: skaliste wybrzeża, piaszczyste plaże, zielone równiny, stepy, pogórza i wysokie sierry - wszystko w odległości ok. 2 godz. od Barcelony. Na terenie tego autonomicznego regionu można znaleźć zabytkowe miasta i miasteczka, małe rybackie wioski, górskie osady, tysiące romańskich kaplic, rzymskie mosty, winnice, sady, rybne strumienie i lasy pełne zwierzyny. Dla odwiedzających Katalonię jej najbardziej oczywistymi elementami są Morze Śródziemne oraz Pireneje.

Lloret de Mar jako jedna z najbardziej popularnych miejscowości wypoczynkowej w południowej części Costa Brava przyciąga rzeszę turystów różnorodnymi rozrywkami, m.in. atrakcyjnym aquaparkem, kursami nurkowania i licznymi dyskotekami.

Program ramowy

1 dzień
wyjazd z Polski. Przejazd przez Niemcy, Francję.

2 dzień
przejazd przez Francję, Hiszpanię. Przyjazd do Lloret de Mar około godz. 12.00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

3 - 11 dzień
pobyt w Lloret de Mar. W programie kultowe imprezy w klubie SANDDANCE. Piana, muza, szampan i mega imprezowa miejscówka z basenem na środku. Okrągły tydzień nocnego balowania w najsłynniejszym klubie TROPICS. Codzienne zajęcia ZUMBY w hotelowym basenie. Imprezy z DJ w hotelu :)

11 dzień
wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 15:00.

12 dzień
Przekroczenie granicy polskiej w godzinach wieczornych.


Więcej info:

Więcej informacji znajdziecie na stronie imprezy, przejdź »


data ostatniej modyfikacji: 2017-06-22 14:41:01

Nauka języka za granicą
EF_Education_First_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura